Strzelnica Luszyn

Strzelnica "Pod Dębami" w Luszynie to dynamicznie rozbudowujący się obiekt. Aktualnie odnowione i działające są wszystkie osie wieloboju myśliwskiego, oprócz przelotów, które są w trakcie budowy. Do końca br. powstanie druga os strzelecka skeet. Czynna jest oś do szkolen taktycznych , druga w przygotowaniu. Przygotowywane są osie parkurowe.

Mam nadzieję, że centralne położenie strzelnicy bedzie dogodne dla większości chętnych. Istnieje możliwość zakwaterowania na miejscu w przepięknie odnowionym pałacu. Pokoje z łazienkami w stylu retro. Cena noclegu ze śniadaniem 100 zł. Możliwość całodziennego wyżywienia. Strzelnica działa dynamicznie, do dnia 12 lipca strzeliliśmy pierwsze 60tys. rzutków.

  Luszyn jest położony centralnie, leży powyżej Łowicza - 30 km od autostrady-, i poniżej Płocka na lini Kutno -Sochaczew.

Stzelnica otwarta codziennie od godz 10.oo, do 20.oo (oprócz poniedziałków). Kontakt telefoniczny z instruktorami:

Strzelectwo myśliwskie:

Kol. Adam Albiniak -660282930, kol. Andrzej Szeremet - 601767873 (jestem na strzelnicy zawsze w pierwszą dekadę miesiąca z dwoma weekendami), kol. Ireneusz Olszewski - 515633566.

Strzelectwo taktyczne ,bojowe, ochrona:

Kol. Piotr Szalaty - 691727007

Odwiedżcie naszą stronę na Facebooku "Strzelnica Pod Dębami"

Terminy strzelań weekendowych– Luszyn 2015 

Grupy max. 6 osobowe w zależnosci od ilości zgłoszeń.

 

Szczegółowe terminy zostana podane w miesiącu styczniu. W mijającym roku strzelilismy na strzelnicy 70 tys rzutków, w przyszłym roku na pewno przekroczymy 100tys. Aktualnie jest gotowa do postawienia wieża bażanta. W miesiącach lipiec , sierpięń planujemy zorganizowanie dwóch tygodniowych szkoleń. Szczegóły na fb- Strzelnica pod dębami. 

               Proponowane terminy obozów -strzelań weekendowych na strzelnicy w Luszynie:
17-19 kwietnia
15-17 maj
4-7 czerwiec -cztery dni
12-14 czerwiec - kobiety - przygotowawczy do mistrzostw Dian
18-21 czerwiec - kobiety - przygotowawczy do mistrzostw Dian
3 - 5 lipiec
17-19 lipiec
7 - 9 sierpień
Zakwaterowanie z wyżywieniem na miejscu -pałac Luszyn, strzelamy na strzelnica "Pod Dębami", zgłoszenia , telefonicznie lub mail dublet1@poczta.onet.pl, szczegóły na stronie fb -Strzelnica Pod Dębami 
Obozy połączone z zajęciami TAI CHI zaznaczymy po ustaleniu terminów.

Script logo