Obozy Strzeleckie

      Zapraszam na obóz strzelecki!

Obozy strzeleckie organizuję od  20 lat. W ciągu tego okresu przewinęło się przez nie ponad tysiąc osób. Wiele z nich to dzisiaj uznani zawodnicy, mistrzowie indywidualni i drużynowi Polski zarówno w strzelectwie myśliwskim, jak i sportowym . Niektórzy z nich byli lub są członkami kadry narodowej. Ogromna zaś większoś  to myśliwi, którzy chcieli poprawić swoje umiejętności strzeleckie i są dzisiaj doskonałymi strzelcami zarówno w polu, jak i na standzie. Wielu z nich wstydzilo się początkowo swoich umiejętności, ale pokonało tą barierę i dziś wiodą prym na zawodach, w swoich kołach, okregach. 

     Strzelać może nauczyć się każdy, tak jak każdy z nas nauczył się prowadzić samochód. Jedni robią to lepiej, drudzy słabiej, ale większość poprawnie. Tak jest i ze strzelaniem, warto więc spróbować.

Trzy lub cztery dni intensywnego szkolenia tj. strzelania praktycznego popartego pokazem i teorią może dać bardzo dużo i otworzyć drogę do sukcesów. Jak to wygląda? Przyjedżcie i przekonajcie się sami.                                      

   Osoby zainteresowane udziałem w obozie proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

W przypadku kontaktu mailowego proszę o podanie:

1. Imienia, nazwiska, adresu i telefonu kontaktowego.

2. Terminu obozu.

3. Stopnia zaawansowania strzeleckiego osoby strzelającej.

4. Zapotrzebowania na noclegi, wyżywienie itp.

Uczestnictwo młodzieży tylko z opiekunami. 

Zakwaterowanie w okolicznych pensjonatach - pokoje z łazienkami. Możliwość załatwienia zakwaterowania z pełnym lub częściowym wyżywieniem. 


 Na  specjalne życzenie zainteresowanych zgrupowanie może zostać zorganizowane w określonym terminie, na wskazanej strzelnicy, w dowolnej części Polski, dla dowolnie dużej grupy zainteresowanych. W przypadku organizacji zgrupowania na wskazanym obiekcie proszę o dużo wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

                                                                                            Serdecznie zapraszam!

Script logo